Měsíční správa vašich sociáních sítí

Nemáte čas na sociální sítě, ale i přesto chcete působit na sociálních sítí a nezaostávat za konkurencí?

Dejte svým sociálním sítím nový rozměr s naší měsíční správou! Nechte nás odborníky pečovat o vaše profily a zajistit, že vaše obsahy budou vždy aktuální, atraktivní a oslovující. S naším týmem získáte nejen pravidelný plán obsahu, ale také sledování výkonu, interakci s publikem a strategické rady pro maximální úspěch. Důvěřujte nám, abyste se mohli plně soustředit na růst vašeho byznysu.

Kategorie:

14 999 

Popis produktu

Jak vypadá spolupráce:

Po dokončení objednávky obdržíte e-mailem dotazník, který nám pomůže získat klíčové informace k detailní analýze vašeho profilu. Poté, co dotazník vyplníte, provedeme pečlivou analýzu a uskutečníme osobní konzultaci, kde společně projdeme všechny údaje z analýzy. Navrhneme konkrétní zlepšení a doporučíme nejefektivnější strategii pro váš účet. Naše služba zahrnuje také odpovědi na všechny vaše dotazy, abychom vám zajistili co nejlepší výsledky. Zároveň obsahuje spolupráci našeho týmu, který se bude starat o vaše cíle.

Co služba zahrnuje:

☑️ Online schůzka se specialistou s kterým proberete případné dotazy, které Vám zodpoví. ☑️ Analýza vašeho profilu ☑️ Zlepšení grafické stránky profilu ☑️ Konzistentní tvorba obsahu ☑️ Zavedení strategie pro váš profil ☑️ Možnosti video tvorby a střihu ☑️ Denní komunikace ☑️ Podpora našeho týmu a celý měsíc plánování obsahu