Mescon, od A do Z

Tvorba webových stránek

Náš tým vyniká v umění tvorby webových stránek, kde spojujeme kreativitu a technickou preciznost. Zcela se ujímáme procesu online prezentace vašeho podnikání s maximální péčí a pozorností k detailům. Naše snaha směřuje k vytvoření unikátní a efektivní online platformy, která skvěle reprezentuje váš brand a poskytuje optimální uživatelský zážitek.

Tvorba e-shopu

Mescon vyniká v umění vytváření nadstandardních e-shopů, spojujeme inovativní design s technickou precizností. Plně se zasadíme o celý proces vytváření online prodejní platformy pro váš obchod s maximální péčí a precizností v každém detailu. Naše snaha směřuje k vytvoření eshopu, který nejen zaujme svým designem, ale také poskytne optimální uživatelský zážitek, podporuje váš brand a motivuje návštěvníky k nákupu.

Tvorba a edit videí + UGC content

Naše agentura vyniká v tvorbě a editaci videí a obsahu generovaného uživateli (UGC). Spojujeme kreativitu s technickou dokonalostí, abychom vám přinesli videa, která osloví vaši cílovou skupinu a posílí vaši značku. S našimi službami získáte nejen profesionální kvalitu, ale i partnera, který se váš projekt ujme s vášní a pečlivostí potřebnou k dosažení vašich cílů.

Marketing

Mescon tým poskytuje komplexní internetový marketing. Zahrnujeme efektivní PPC kampaně, SEO optimalizaci, správu sociálních sítí (Facebook & Instagram), zbožové vyhledávače, e-mailing a webovou analytiku. Naše digitální strategie zajistí atraktivní a bezpečné prostředí pro vaše sledující. Mescon bude měsíc co měsíc ladit váš online flow.

Správa sociálních sítí

Digitální pavučiny Mesconu se rapidně rozprostírají v této sociální sféře a pohlcují fanoušky kamkoliv. Náš vlastní stratég pro sociální média, specializující se na optimalizaci obsahu, pravidelně analyzuje a ladí vizuální prvky s grafikem pro váš profil. Měsíc co měsíc bude věnovat pozornost vašemu online prostoru, abychom zajistili atraktivní prostředí pro vaše sledující.

Grafické práce

Naši talentovaný grafici vytváří precizní grafiku plnou nápadů a kreativity pro vaši korporátní identitu. Naše odpracované bannery, tiskoviny, letáky a loga nesou podpis kumštové práce. S námi máte zajištěnou grafiku, která nejen vyniká, ale také ladí s vaším firemním stylem. Mescon – pro vizuální stránku, která zaujme a oslní.