30 Denní plán pro váš účet na míru

Nevíte si rady, kde získat inspiraci a jak konzistentně růst s vaším obsahem?

Pomůžeme Vám s naším 30denním plánem vytvořeným na míru. Získáte jasné instrukce a efektivní postup od analýzy cílového publika až po strategie obsahu a plánování kampaní.Začněte dnes a sledujte, jak se vaše sociální média transformují do klíčového nástroje pro váš úspěch!

Kategorie:

6 999 

Popis produktu

Jak vypadá spolupráce:

Po dokončení objednávky obdržíte e-mailem dotazník, který nám pomůže získat klíčové informace k detailní analýze vašeho profilu a přípravu 30denního plánu. Po vyplnění dotazníku provedeme důkladnou analýzu a uspořádáme konzultaci, během které probereme všechna získaná data, navrhneme možnosti zlepšení a doporučíme nejefektivnější strategii pro Váš účet. Budeme rádi odpovědět na všechny Vaše otázky.

Co služba zahrnuje:

☑️ Online schůzka se specialistou s kterým proberete případné dotazy, které Vám zodpoví ☑️ Vytvoření analýzy a doporučení pro tvorbu 30denního plánu na základě Vašich cílů a oboru ☑️ Příprava potřebných formátů videí na míru pro Váš účet ☑️ Zajištění neustálé inspirace pro tvorbu dalšího obsahu pro Váš účet a minimalizace ztráty energie nad přemýšlením nad obsahem videí ☑️ Doporučení strategií pro váš profil ☑️ Navrhnutí grafického obsahu pro váš profil ☑️ Možnost podpory a konzultace na 30dní