Zhodnocení vašeho profilu a návrhy na zlepšení

Nejste si jisti svým profilem a obsahem, nebo nemáte dosahy, jaké byste si představovali?

Získejte od nás zpětnou vazbu, která vyzdvihne vaše silné stránky a to, co děláte skvěle. Zároveň vám poskytneme konstruktivní kritiku a rady, jak se vyvarovat chyb a zlepšit svůj profil. S naším jedinečným know-how získáte možnost posunout se o několik úrovní v přírůstku relevantních sledujících na Instagramu i TikToku v jakémkoliv oboru.

Kategorie:

2 499 

Popis produktu

Jak vypadá spolupráce:

Po dokončení objednávky obdržíte e-mailem dotazník, který nám pomůže získat klíčové informace k detailní analýze vašeho profilu. Poté, co dotazník vyplníte, provedeme pečlivou analýzu a uskutečníme osobní konzultaci, kde společně projdeme všechny údaje z analýzy. Navrhneme konkrétní zlepšení a doporučíme nejefektivnější strategii pro váš účet. Naše služba zahrnuje také odpovědi na všechny vaše dotazy, abychom vám zajistili co nejlepší výsledky.

Co služba zahrnuje:

☑️ Online schůzka se specialistou s kterým proberete případné dotazy, které Vám zodpoví. ☑️ Analýza vašeho profilu ☑️ Podrobný seznam chyb a věcí, které děláte správně ☑️ Doporučené strategie pro váš profil ☑️ Analýza trendů v oboru a na co se zaměřit ☑️ Doporučení inspirace