Najdi svojí cestu ve světe online byznysu

Chcete se od začátku vydat správnou cestou, ale nevíte jakou? Najít svojí cestu bývá nelehkým úkolem ve vašem životě, obzvlášť když se jedná o byznys modely a dovednosti. Přiblížíme Vám ty nejlepší modely a nastavíme myšlení pro online podnikání.

Veškeré know-how v ebooku pochází z našich osobní zkušeností za posledních pár let podnikání, když jsme prošli neskutečné množství online byznys modelů a vyzkoušeli je na vlastní pěst, než jsme si sami našli své cesty.

Kategorie:

799 

Popis produktu

Poznámka:

Najít svojí cestu obzvlášť v mladém věku není nic jednoduchého, kudy se tedy vydat? Vypsali jsme pro tebe ty nejužitečnější know-how, které budeš potřebovat do začátku. Každý z nás se kdysi hledal, než objevil, co ho doopravdy baví a jakou cestou se chce vydat. Chceme ti zpříjemnit začáteční volbu a podpořit tě na tvojí cestě k úspěchu. Kdyby nám někdo před pár lety sdělil tyto informace, co jsou obsaženy v ebooku, ušetřilo by nám to spousty nových startů a neúspěchů.

Co ebook obsahuje:

☑️ Nastavení mindsetu ☑️ Seberozvoj ☑️ Zvládání stresu ☑️ Výběr dovednosti ☑️ Networking ☑️ Výběr byznys modelu ☑️ Online podnikání ☑️ TOP 10 online byznys modelů ☑️ Psychologie podnikání ☑️ Volbu tvojí cesty